تفاوت کارتریج های سدرا با دیگر کارتریج ها

کارتریج ها در شرایط مختلف و با قطعاتی با کیفیت متفاوت در شرکت های داخلی و خارجی تولید می شوند.

قطعات مهم کارتریج که باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشند عبارت اند از:

محفظه کارتریج - مگنت - درام -  تونر ( رنگ پودری داخل کارتریج )

معمولا کارتریج های مختص به یک پرینتر همگی دارای ظاهر شبیه بهم هستند ، حتی بسته بندی های شبیه به هم دارند و تفاوت آن کارتریج ها را حتی اگر یک متخصص کامپیوتر باشید به سختی میتوانید تشخیص دهید.

تنها راه تشخیص کیفیت بالای یک کارتریج زمانی مشخص می شود که قطعات داخلی کارتریج را باز کنید و تخصص تشخیص کیفیت آن و سازگاری قطعات باهم را داشته باشید یا اینکه راه ساده تر را انتخاب کنید و کاتریج را درون پرینتر قرار داده و چندین پرینت بگیرید و عملکرد کارتریج را مورد ارزیابی قرار دهید.

سازگاری قطعات :

سازگاری قطعات مصرفی کارتریج با یکدیگر بسیار مهم است و روی کیفیت چاپ و طول عمر آن تاثیر دارد پس زمانی که شما از کارتریج های سدرا یا هر شرکتی استفاده می کنید باید بهتر است پودر تونر و قطعات مصرفی را هم از همان شرکت تهیه کنید تا سازگاری قطعات باهم صورت گیرد و بهترین کیفیت چاپ را برای شما داشته باشد.

گارانتی :

شرکت هایی که دارای کنترل کیفیت در خط تولید هستند معمولا به دلیل اعتماد به محصول تولیدی خود آن را گارانتی می کنند، شرکت سدرا کارتریج های تولیدی خود با گارانتی های 6 تا 18 ماهه بدست مشتری میرساند تا مشتریان هیج دغدغه ای از لحاظ خرابی های احتمالی کالا نداشته باشند.