شرکت دیبا افزار صدر از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه واردات و تولید و خدمات پس از فروش محصولات ماشینهای اداری شروع نموده است .دیبا افزار صدر جهت تامین به موقع و خدمت رسانی سریع قطعات یدکی مورد نیاز را کارشناسی و بیش از ۲۰۰۰ نوع از این قطعات را در حجم مورد نیاز کشور در انبار خود نگهداری می کند . این مجموعه با داشتن نمایندگی از شرکت تولید کننده و دریافت کالا به صورت مستقیم و واردات بدون واسطه بالاترین سطح کیفیت را همزمان با منطقی ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار میدهد .

مجموعه دیبا افزار صدر در راستای سهولت امر خرید کالا اقدام به راه اندازی وب سایتی تخصصی سدرا پلاس نموده است تا همکاران محترم در تمام ساعات بتوانند به موجودی و قیمت ها بصورت لحظه ای دسترسی داشته باشند . پس از عضویت در سایت و تایید توسط مدیر سایت شما می توانید از خدمات سایت بهرمند شوید .

www.SadraPlus.com


کلیه مواد و قطعات بکار رفته در این کارتریج ها نو بوده و به هیچ عنوان از مواد و یا قطعات دست دوم و مستعمل در تولید آنها استفاده نمی گردد . پودر ، درام ها و ... مشابه همانی می باشند که در تولید کارتریج ها بکار رفته اند . تمامی محصولات تولیدی قبل از عرضه به همکاران توسط واحد کنترل کیفیت بررسی و پس از تایید بسته بندی می گردند . درام های مورد استفاده در کارتریج ها همگی گلدن گرین می باشند . 


آدرس :
تهران، منطقه 6، محله ایرانشهر، ایرانشهر شمالی، خیابان ملکیان، پلاک 3، طبقه اول

تلفن :
021-88845672

تلفن همراه :
09021110321

فکس :
021-88845671

وب سایت :
www.sadraservice.com

www.sadraplus.com

ایمیل :
info@sadraservice.com 

info@dibaafzar.com 

support@sadraservice.com

کد پستی :
1584776711